sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA-  840 810 810

Zavřít X

Podívejte se na nová videa:

Zahradní domek můžete postavit i dětem. Co budete k tomu potřebovat?

27.2.2018

Mnoho lidí považuje zahradní domek jenom za úschovnu na nářadí a haraburdí, které se nikam jinam nehodí a nedá se nikam jinam uschovat. To je ale velká chyba. Zahradní domek v žádném případě není velkokapacitní skladiště, ale i příjemná oáza k odpočinku.

Číst dál...

Kupujete zahradní domek? Je lepší montáž svépomocí nebo odborníkem?

5.2.2018

Jedno rozhodnutí už máte za sebou – chcete si pořídit zahradní domek a už vás nic neodradí. Váháte ale nad tím, jestli si ho smontujete sami, nebo tuhle práci přenecháte odborníkům. Co je lepší?

Číst dál...

Dřevěný zahradní domek tvoří i obytnou stavbu

zahradní domek

Do kategorie hotových zahradních domů jich spadá celá řada. Tou nejjednodušší kategorií jsou malé a jednoduché domky na nářadí. Vejde se do nich zahradní nářadí, můžete tam umístit i sekačku, zahradní nábytek nebo třeba příslušenství k bazénu. Ovšem k dispozici máte i celou řadu větších domků.

Číst dál...

Zahradní domky představují vysokou kvalitu

29.11.2017

Majitelé zahrad neustále bojují se spoustou zahradního nářadí, které musí někde uskladňovat. Potřebují přitom uskladnění v co nejtěsnější blízkosti zahrady. Nikdo určitě nemá chuť lítat po celém pozemku sem a tam pro hrábě, motyčku, sázecí kolík. V takovém případě jsou nejvhodnějším řešením zahradní domky. Do nich uklidíte spoustu věcí.

Číst dál...

Dřevěný zahradní domek se dá proměnit v celoročně obývanou stavbu

zahradní domek

30.10.2017

Chcete pěkný a reprezentativní zahradní domek? Kupte si dřevěný. Samozřejmě jsou zahradní domky různého typu, vyrobené z různých materiálů. Můžete vybírat podle svých požadavků a přání. Záleží na tom, jestli třeba převažuje praktická část a chcete domek čistě pro úschovu věcí a nářadí, nebo byste rádi i reprezentativně vypadající, kde můžete třeba i přespat.

Číst dál...

Kupujeme zahradní domek. Je lepší malý nebo velký?

12.10.2017

Když se rozhodnete koupit zahradní domek, pravděpodobně přemýšlíte o tom, zda zvolit malý, nebo velký. Podle jakých kritérií se při výběru zahradního domku a jeho velikosti vlastně řídit? Klidně se můžete při takové diskusi i pořádně pohádat. Každý totiž může zastávat jiný názor, protože vše vidí ze svého pohledu.

Číst dál...

Zahradní domek: Smontovat ho svépomocí nebo ne?

23.9.2017

Pořídili jste si zahradní domek, který se má stát ozdobou vaší zahrady. Aby se změnil v opravdovou architektonickou perlu, kterou vám budou všichni závidět, k tomu vám chybí jediné: postavit ho. Otázkou je jak. Zkusit to svépomocí, nebo si pozvat odborníky?

Číst dál...

Jaké zahradní domky patří mezi bezúdržbové? Přece plastové

7.9.2017

Natírat a zase natírat. Rok co rok. Také je vaše představa zahradního domku spojená s natíráním? Nekonečným natíráním, na které nikdy nesmíte zapomenout? Tak tomu je jednou provždy konec. Už nemusíte každoročně běhat se štětkou. Existují totiž i bezúdržbové zahradní domky.

Číst dál...

Jak zorganizovat prostor v zahradním domku?

 
16.8.2017
 
Koupili jste si zahradní domek a přemýšlíte, jak ho vhodně zařídit? V případě, že se zahradním domkem počítáte pouze jako s místem pro ukládání nářadí a zahradní techniky, potřebujete, aby bylo místo v domku rozvrženo velmi účelně. Jinak zůstane spousta prostoru naprosto nevyužitého. Jestli si ale domek vhodně a promyšleně zařídíte, budete z toho jenom těžit. 
 

Číst dál...

Chcete zahradní domek na míru? Žádný problém

8.8.2017
 
Neuspokojuje vás nabídka typizovaných zahradních domků? Nic si z toho nedělejte. Každému se nepoštěstí vybrat si ze sortimentu. Požadavky lidí jsou totiž velice různorodé. Každý dává přednost něčemu trochu jinému. Zatímco někdo se sériovým řešením spokojený, jiný od domku žádá víc. Bude ho přece užívat dlouhé roky, a tak je to naprosto logické. Chcete zahradní domek na míru? Žádný problém.
 

Číst dál...

Zahradní domky: Souboj materiálů - který je nejlepší?

2.8.2017
 
Každý z nás preferuje jiný materiál. Pohybují se mezi námi lidé – milovníci přírodních materiálů. Jiní zase dávají přednost takovým materiálům, které nevyžadují prakticky žádnou údržbu. Nemusíte se o ně v podstatě vůbec starat. Podobný souboj materiálů probíhá i u zahradních domků. Který materiál je na zahradní domek nejlepší?
 

Číst dál...

Výhoda plastových zahradních domků? Nepotřebují údržbu

25.7.2017

Plast je v současnosti velice oblíbeným materiálem. Má řadu velice výhodných vlastností. Vykazuje velice dlouhou životnost, má minimální nároky na údržbu, je pěkný. Právě proto získávají plastové předměty stále větší popularitu. Navíc často odpadá i ekologické hledisko, které v minulosti bylo mnohdy argumentem proti použití plastů. I plasty je totiž možné recyklovat, použít je znovu, vdechnout jim nový život. 
 

Číst dál...

Jak omezit nepořádek na zahradě? Pořiďte si zahradní domek

19.7.2017
 
Kde je motyka? A hrábě? A kam jsi vlastně uložil sekačku? Také jsou od vás ze zahrady neustále slyšet podobné otázky? Pokud ano, je na čase s tím něco udělat. Není možné mít ve všem nepořádek, ve které už se nevyzná vůbec nikdo. Jestliže nacházíte spousty nářadí, zahradní techniky, ale třeba i zahradní nábytek všude jinde, jenom ne tam, kde by měl být, je na čase pořídit pěkný zahradní domek
 

Číst dál...

Zahradní domek: Kdy nejde o luxus a jaké zvolit prostorové řešení?

13.7.2017
 
Prostor, kam uložit nářadí, sekačku, plastový zahradní nábytek představují zahradní domky. Jestliže nemáte klasickou kůlnu, nebo máte dojem, že klasická kůlna je nemoderní, potom se nejspíše budete rozhodovat o koupi zahradního domku. Zbývá ale zodpovědět také otázku, jestli zahradní domek opravdu potřebujete, nebo je-li to určitý luxus. 

Číst dál...

S bezúdržbovým plastovým domkem ušetříte čas

 
6.7.2017
 
Plast byl možná kdysi materiálem, kterým někteří lidé tak trochu pohrdali. Dnes je ale toto pohrdání dávno minulostí. Naopak. Plast se stal hojně využívaným materiálem ve všech odvětvích. Pokud chcete levný domek na zahradu, pořiďte si plastový. Možná budete překvapeni, jak elegantní tento domek bude a jak dokonale poslouží svému účelu.
 

Číst dál...

Jak si na zahradě ušetřit práci i peníze?

29.6.2017
 
Krásnou zahradu by chtěl jistě každý, ale dokonalý výsledek mnohdy vyžaduje více času i finančních vkladů, než si můžeme dovolit. I zahradu je však možné naplánovat a „provozovat“ chytře a efektivně, tak abyste si ušetřili námahu i peníze.
 

Číst dál...

Zahradní domek tvoří multifunkční objekt

22.6.2017
 
Zahrada není jenom pro tvrdou práci v podobě plení záhonků, sekání trávy, prořezávání stromů a spousty dalších prací. Stejně dobře slouží i k odpočinku a relaxaci. Proto se stále populárnějšími stávají i stavby do zahrady. Jsou určeny nejenom pro okrasu a pohodu, ale plní nejrůznější funkce. Skutečně multifunkčními objekty jsou bez nadsázky zahradní domky. 
 

Číst dál...

Dřevěné zahradní domky jsou funkční, levné i hezké

21.6.2017
 
Toužíte po zahradním domku, který by vypadal tak trochu jako domeček pro panenky, a přitom byl dokonale funkční? Jakkoli se tato představa možná na první pohled zdá nereálná, opak je pravdou. Pokud si vyberete dřevěný zahradní domek, objednáte si de facto zmenšeninu chatky či sroubku, který s trochou fantazie působí opravdu jako azyl pro panenky. Poskytne vám ale spoustu prostoru.
 

Číst dál...

Potřebujete reprezentativní zahradní domek? Vyberte si omítnutý

20.6.2017
 
Používáte svoji garáž jako odkladný prostor pro nářadí, zahradní techniku, zahradní nábytek? I když máte velkou garáž s prostorovými rezervami, možná vám množství věcí brzy začne přerůstat přes hlavu. Je na čase najít si jiné odkladiště. Vhodným řešením je zahradní domek.
 

Číst dál...

Stínění pergol a zimních zahrad

19.6.2017
 
Máte v zahradě pergolu nebo zimní zahradu u domu? V letních dnech je potřeba je zastínit. Ideální je venkovní stínění, které vás před slunečními paprsky spolehlivě ochrání. 

Číst dál...

Chcete zahradní domek, který odolá i vichřici 113 km v hodině?

16.6.2017
 
Omrzelo vás už neustálé každoroční natírání dřevěných domků?  Není divu. Koho by bavilo neustále myslet na to, že musíte mít v zásobě dostatek laku. Akce je vždy spojena se spoustou práce. Navíc dřevěný domek má i svá prostorová omezení. Nemůžete ho tak jednoduše rozšířit a „nafouknout“. Existují ale i plastové domky.
 

Číst dál...

Smrkové dřevo tvoří vhodnou volbu pro zahradní domky

15.6.2017
 
Zahradní domky mohou sloužit ke spoustě účelů. Když nahlédnete do českých zahrad, zjistíte, že naši republiku můžeme bez nadsázky označit za velmoc zahradních domků. V zahradách jich je spousta a slouží různým účelům od reprezentativních určených k pobytu a přespávání až po skladiště. 

Číst dál...

Uspořádejte si zahradu a pořiďte zahradní domek

14.6.2017
 
Soudobé trendy v bydlení dnes stále více zdůrazňují estetiku celé vaší zahrady. Upravenost pozemku už se takříkajíc stala samozřejmostí. Nejde jenom o to mít na zahradě ovocné stromy, květiny, zeleninové záhony, ale také aby vše dohromady tvořilo celek včetně třeba zahradního altánu
 

Číst dál...

Vybavte si svůj zahradní domek pěkným nábytkem

13.6.2017
 
Jakmile přijdou teplejší dny, zahrada se rázem stává obytnou součástí vašeho domu. Můžete pobývat venku. V takovém případě se velice hodí mít v zahradě domek, který neslouží jenom jako skladiště nářadí, ale jako plnohodnotná obytná část. Můžete zahradní domek i vybavit nábytkem.
 

Číst dál...

Porovnání trvalého a mobilního bydlení: Mobilní dům je levnější

12.6.2017
 
Mobilní domy nabízejí v současnosti obrovské možnosti. Můžete si pořídit mobilní bydlení, mobilní kancelář, ale klidně třeba i mobilní prodejnu, pokud jste podnikatelé. Mobilní stavby vám ušetří spoustu času, peněz a v neposlední řadě i nervů. Přijdete rovnou k hotovému. 

Číst dál...

Jak dostat děti na zahradu?

23.5.2017

Chcete, aby si děti hráli více na čerstvém vzduchu, ale na vaší zahradě není pro ně dostatek rozptýlení, které by udrželo jejich zájem a pozornost? Stačí několik dostatečně atraktivních herních prvků a děti si pobyt na zahradě zamilují natolik, že je ani nebudete moct dostat dovnitř.
 

Číst dál...

Zahradní domek ze dřeva, plastu nebo plechu?

Zahradní domky mohou sloužit k bezpočtu účelů, od obyčejného úložného prostoru pro základní zahradní nářadí, až po jejich využití coby dílen, pracoven, garáží nebo i obytných zázemí a podobně. Variabilita zahradních domků je tedy obrovská – a týká se to cen, rozměrů, designů, zpracování i materiálů. 
 

Číst dál...

Na co nezapomenout při jarní údržbě a úpravě zahrady?

19.5.2017
 
Po zimě je zahrada ospalá, nepřipravená a potřebuje spoustu péče, než bude moci opět dokonale rozkvést a ukázat svou sílu. Na jaře nás tudíž čeká spousta práce a úkolů, na které bychom neměli zapomínat. Jaké jsou ty nejdůležitější?
 

Číst dál...

Nábytek pro verandu či zimní zahradu

18.5.2017

Při výběru nábytku do prostor, jako je zimní zahrada, terasa, veranda, zahradní pergola a podobně, musíme dbát především na to, jakým vlivům bude nábytek na daném místě vystaven a samozřejmě také na jeho kvalitu a vhodnost k zamýšleným účelům.
 

Číst dál...

Jak zajistit dostatek úložného prostoru pro dům a zahradu?

17.5.2017

Zahradní nábytek, nářadí, gril, jízdní kola, sekačka, zbylé materiály a spousta dalších věcí a vybavení – každý domácnost má množství takového náčiní, které je potřeba někam uskladnit, aby bylo v bezpečí, po ruce a přitom jste o něj nemuseli zakopávat všude, kam se podíváte. 
 

Číst dál...

Podle čeho vybrat zahradní domek?

16.5.2017

Pokud se chystáte pořídit si zahradní domek, měli byste dobře zvážit, kolik do něj chcete investovat, k čemu vám bude domek sloužit, jak moc se chcete věnovat jeho údržbě a mnoho dalších faktorů. Teprve po zodpovězení těchto otázek by měl přijít na řadu výběr konkrétního modelu.
 

Číst dál...

Zahradní stavby, které nevyžadují údržbu

12.5.2017
 
Přemýšlíte o pořízení zahradního domku, altánu nebo například pergoly, ale nechcete se zabývat náročným a pravidelným pečováním o ně? Pokud si chcete zahradní přístřešek či stavbu prostě jen užívat a chcete, aby vám vydržel dlouho bez starostí a oprav, potom je třeba zvolit správné materiály. 
 

Číst dál...

Zahradní domky nemusejí být jenom kůlny na nářadí

11.5.2017

 
Zahradní domky nemusejí být pouze obyčejným úložným prostorem, ale mohou zajímavým způsobem rozšířit možnosti využívání prostoru pozemku. 
 

Číst dál...

Tipy na snadněji udržovatelnou zahradu

 
10.5.2017
 
Kdo by nechtěl mít u domu nebo chaty či chalupy krásnou zahradu, na které je na první pohled vidět starost a péče. Opravdu dokonalá zahrada dá však mnohdy zabrat a jistě si není nutné práci ztěžovat. Naopak – je mnoho způsobů, jak si práci s udržováním zahrady zjednodušit a udělat ji rychlejší a plynulejší.
 

Číst dál...

Jak ušetřit při pořizování zahradního domku?

9.5.2017

Potřebujete prostor, kam byste uklidili nářadí, zahradní nábytek, kola, sekačku, gril a třeba i dřevo nebo brikety či uhlí do krbu? Jednou z možností je zahradní domek, kde můžete mít všechny tyto věci pohromadě a pěkně v suchu. Zahradní domek se přitom dá pořídit, i pokud vás poněkud tíží nepříliš ideální finanční situace.
 

Číst dál...

Jakých chyb se vyvarovat při realizaci zahrady?

5.5.2017
 
Chystáte se pustit do realizace zahrady? Aby byla zahrádka opravdu k světu je třeba jí věnovat hodně úsilí a péče a mít také samozřejmě potřebné znalosti. My se zaměříme pouze na nejfatálnější chyby, kterým je třeba se vyhnout.
 

Číst dál...

Zahradní domky v otázkách a odpovědích

4.5.2017

Zahradní domky můžeme dnes vídat na stále větším množství zahrad a pozemků. Jedná se o velice praktickou a zpravidla drobnou a nenáročnou stavbu, která vám poskytne potřebné zázemí pro různé účely.

Číst dál...

Jak vybrat kvalitní plechový zahradní domek?

3.5.2017

Plechové zahradní domky jsou ryze účelovým a praktickým řešením a používány jsou takřka výhradně jako domky na nářadí a vybavení, případně jako malé garáže například pro kola, motocykl, sekačku a podobně.

Číst dál...

Druhy běžně používaných dřevin a na co se hodí

2.5.2017
 
Předem je třeba říct, že se zaměříme především na drobné zahradní stavby, jako je dřevěný altán, pergola, zahradní domek, nábytek a podobně. Ať už se chcete do jejich stavby nebo tvorby pustit svépomocí nebo si je zakoupit, zvolit správný druh dřeva je důležité.
 

Číst dál...

Využijte prostor zahrady efektivně

28.4.2017

Trávíte spoustu volného času odpočinkem nebo prací na zahradě? Snažte se její prostor využít co možná nejvýhodněji a nejúčelněji tak, aby vám nabízel maximální možnosti využití, působil vám radost a usnadňoval práci. Jaké prvky v zahradě jistě oceníte?
 

Číst dál...

Elektřina v zahradních domcích a přístřešcích

27.4.2017

Elektroinstalace v zahradních stavbách může být skutečně značně problematickou záležitostí. Pokud si chcete v zahradním domku nebo zahradní pergole posvítit nebo zde využívat nějaké spotřebiče či nástroje na elektřinu, je nejlepší zahrnout tento požadavek do plánu ještě před realizací stavby a zvolit podle toho optimální umístění.
 

Číst dál...

Jak zvolit optimální velikost zahradního domku?

26.4.2017
 
Zahradní domky jsou nejčastěji používány obdobným způsobem jako dříve kůlny. Jedná se tedy o prostor, který využíváme ke skladování zahradního nářadí, vybavení a podobně – zahradní domky však mohou sloužit i k dalším účelům (dílna, pracovna, místo pro odpočinek, obytné zázemí). Velikost domku tedy vychází z účelu, ke kterému jej budeme používat a z toho, co vše v něm budeme skladovat.
 

Číst dál...

Jaké jsou výhody a nevýhody zahradních domků z různých materiálů?

25.4.2017

Zahradní domek je velice užitečnou stavbou, která může zajistit dodatečné skladovací prostory, ale může sloužit také jako místo pro odpočinek, pro práci, zábavu i pro dětské hry, nebo dokonce obytné účely. Jak se však rozhodnout, jaký zahradní domek pořídit?
 

Číst dál...

Jak pečovat o zahradní techniku?

24.4.2017

Používáte na zahradě motorovou sekačku, pilu nebo jiné nářadí? Potom byste měli vědět, jak se o tyto stroje a nástroje starat, aby vám co nejdéle vydrželi ve skvělém stavu. Časně zjara je přitom vhodná příležitost provést generální předsezónní údržbu. 
 

Číst dál...

Jaké jsou výhody a nevýhody plastových zahradních domků?

21.4.2017
 
Zahradní domky mohou být velice šikovným a univerzálním doplňkem zahrady. Sloužit mohou jako kůlny, dílny, místa pro relaxaci a v případě větších domků i jako rekreační chaty nebo obytné zázemí například v zahrádkářské kolonii.
 

Číst dál...

Využití plastů u drobných zahradních staveb

20.4.2017

Současnost by se dala nazvat po vzoru doby kamenné, bronzové a železné dobou plastovou. Tento materiál je dnes skutečně již všudypřítomný. Moderní plasty už však zdaleka nemají nic společného s nevzhledným a nepříliš dobrými vlastnostmi obdařeným „bakelitem“ minulosti – a dokonce i v zahradách, kde jinak vládne příroda, se s plasty můžeme setkávat velmi často. 
 

Číst dál...

Jaké zahradní potřeby byste rozhodně měli mít?

19.4.2017
 
Rozhodli jste se přestěhovat do domu se zahradou, ale s údržbou pozemku nemáte žádné nebo jen minimální zkušenosti? Základem je vybavit se patřičným nářadím a vybavením. Abyste však zbytečně neutráceli, poradíme vám, jaké nářadí představuje v péči o zahradu základ. Další kousky pak můžete dokoupit podle potřeby.
 

Číst dál...

Zahradní domek nemusí být jen kůlnou na nářadí, ocení jej také děti

18.4.2017
 
Chcete děti na chvíli odpoutat od televize a domácích hrátek, aby se trochu nadýchaly čerstvého vzduchu na zahradě? Jistě je nebudete muset dvakrát přemlouvat, pokud jim pořídíte krásný zahradní domek na hraní

Číst dál...

Co by měl mít zahradní domek?

14.4.2017
 
Pokud uvažujete o stavbě nebo pořízení zahradního domku, měli byste si rozhodně nejdřív ujasnit, co by vašemu domku nemělo chybět, jakou by měl mít podobu, čím by měl být vybaven a podobně. Rozhodnutí samozřejmě závisí z největší části na tom, k čemu budete zahradní domek později používat. 
 

Číst dál...

Jak se starat o zahradní nářadí a udržovat jej v dobrém stavu?

13.4.2017

Zahradní nářadí si musí ve většině případů hodně odsloužit a pořizovací ceny kvalitnějších výrobků nejsou v dnešní době zrovna nízké. Proto bychom měli dbát na to, abychom se o nářadí a vybavení na zahradu dostatečně starali a udržovali tak jeho vysokou funkčnost a životnost. 
 

Číst dál...

Jakým způsobem vyřešit kůlnu na zahradu?

12.4.2017
 
Potřebujete prostor pro ukládání zahradního nářadí, vybavení a různých materiálů, zahradního nábytku, případně i místo pro parkování menších zahradních strojů, kol apod.? Řešení existuje hned několik.

Číst dál...

Jak vybrat plechový zahradní domek a jaké jsou jeho výhody?

11.4.2017

 
Zahradních domků existuje velké množství druhů, vyrábějí se z různých materiálů a mohou sloužit k mnoha účelům. Zde se zaměříme na plechové zahradní domky, které představují cenově pravděpodobně nejdostupnější variantu a mohou být vhodným řešením, pokud chcete jednoduchý zahradní domek pouze k základním účelům.

Číst dál...

Srubový, nebo panelový dřevěný zahradní domek?

10.4.2017
 
Zahradní domky jsou ideálním prostorem pro odkládání a uschování nářadí, materiálů, vybavení a podobně. Zřejmě největší oblibě se těší dřevěné zahradní domky, které lze na rozdíl od jednoúčelových plechových nebo plastových zahradních domků na nářadí, využít v případě větších rozměrů i jako dílny, pracovny, místa pro odpočinek nebo i pro krátkodobé přebývání. 
 

Číst dál...

Jak se vyznat v nabídce zahradních domků?

7.4.2017
 
Zahradní domek si můžete postavit svépomocí nebo si pozvat odborníky, kteří vám vytvoří domek na zakázku podle vašich představ. Pokud ale nejste příliš zdatní kutilové, ani nechcete do domku investovat zvlášť vysoké částky, zbývá na vás řešení v podobě sériově vyráběných zahradních domků.
 

Číst dál...

Nejčastější dotazy týkající se zahradních domků

6.4.2017
 
Chystáte se stavět nebo pořizovat zahradní domek? Jistě se vám hlavou rojí celá řada otázek, které se takového podniku týkají. Pojďme se podívat alespoň na některé ze základních.
 

Číst dál...

Zahradní domky mohou sloužit k úschově nářadí, ale i mnoha dalším účelům

 
5.4.2017
 
Zahradní domek u nás ještě nepatří k tak rozšířeným doplňkům soukromých pozemků a zahrad, jako je tomu v mnoha západních zemích. Je to nicméně možná trochu škoda, jelikož se jedná o velice prakticky využitelné stavení, které navíc může zahrnovat i estetický prvek.
 

Číst dál...

Jak využít prostor zahrady co nejlépe tak, abychom si její krásy mohli užívat po celý rok?

 
4.4.2017
 
Zahrada je kout, který slouží některým lidem pro oddech a relaxaci, jiní v ní nacházejí příležitost k práci nebo alespoň k aktivnímu odpočinku. Krásná zahrada je skvělou ozdobou domu, ale teprve se správnými doplňky a s využitím vhodných zahradních staveb může dosáhnout dokonalosti. 
 

Číst dál...

Jak lze využít zahradní domek?

3.4.2017
 
Zahradní domek si většina z nás představuje jako jednoduchou stavbu nejčastěji pravděpodobně ze dřeva, která slouží jako úschovna zahradního nářadí, vybavení či nábytku, jako místo pro kola, sekačku, motocykl a k podobným základním skladovacím účelům. Zahradní domky však mají mnohem větší potenciál.
 

Číst dál...

Jak se zbavit starého laku na dřevěných stavbách?

 
Dřevěné stavby jsou krásné, mají dobré izolační vlastnosti a další výhody – jedním z mála nedostatku jsou však poněkud vyšší nároky na údržbu. Pokud máte například dřevěný zahradní domek, pergolu, altán nebo podobně a potřeboval by nový nátěr, je nutné se nejdříve zbavit toho starého. Jak na to?
 

Číst dál...

Jak pečovat o zahradní nábytek, aby vydržel dlouho ve skvělém stavu?

 
Zahradní židle, křesla a stoly jsou praktickou okrasou každé terasy, pergoly nebo zahradního altánu. Aby však jejich vzhled neuvadal závratným tempem, je potřeba se o ně vhodným způsobem starat. Každý materiál má přitom jiné nároky. 
 

Číst dál...

Jak a kde uskladnit zahradní i jiné nářadí organizovaně a prakticky?

Nepořádek v nářadí, nástrojích a vybavení pro zahradu a podobně vám přidělá spoustu zbytečné práce a nepříjemností, nehledě na to, že nevhodně skladované nářadí a vybavení se spíše poškodí a snižuje se tak jeho životnost, což vás v konečném důsledku stojí i peníze na víc. 
 

Číst dál...

Jak pečovat o zahradní domek, aby vydržel co nejdéle?

Zahradní domek nám poskytuje užitečný prostor pro skladování nářadí a zahradního vybavení a větší domky mohou sloužit i jako dílny, místa pro odpočinek, nebo dokonce jako obytné chatky. Aby nám však domek dobře a dlouho sloužil, je potřeba mu věnovat patřičnou péči.
 

Číst dál...

Pořiďte dětem zahradní domek a jistě je udržíte déle na čerstvém vzduchu

Chcete děti udržet na zahradě, abyste je měli na dohled, ale aby si zároveň mohly hrát venku a nemusely se nudit doma? Co takhle pořídit jim zahradní domek, ve kterém si budou moci hrát. Jedná se o ověřené a velice vděčné řešení, které je rozšířené zatím spíše v západních zemích – ale proč se nestát průkopníky.
 

Číst dál...

Podle čeho vybírat zahradní domek?

Rozhodli jste se, že prostor svojí zahrady trochu zkrášlíte nebo lépe zužitkujete zahradním domkem? Pak zbývá jen vymyslet ideální řešení.
 

Číst dál...

Odstranění orné půdy

 
V souvislosti se stavbou domu nebo zaváděním inženýrských sítí je potřeba provést odstranění orné půdy.  Schopná stavební firma provede nejen odstranění ornice, ale i odvoz zeminy - hlušiny, úpravy terénu a další služby. 
 

Číst dál...

Při pořizování zahradního domku rozhodně dbejte nejen na úsporu, ale i na kvalitu

Zahradní domek na nářadí, od kterého nevyžadujeme žádné nadstandardní „služby“ a který má být určen pouze k uskladnění zahradního náčiní, nářadí, techniky apod., lze pořídit za již za velice nízké ceny. Příliš velké šetření se však může nevyplatit, protože rozdíl v životnosti nejlevnějších domků oproti kvalitnějším je značný.
 

Číst dál...

Jak vybrat zahradní domek?

Zahradní domky jsou poměrně široký pojem a mohou zahrnovat širokou škálu uzavřených přístřešků a staveb od nejjednodušších kůlen až po rozměrné obyvatelné prostory. Při pořizování zahradního domku se proto budeme rozhodovat podle jeho budoucího účelu, a samozřejmě také podle ceny. Pojďme se tedy na domky podívat od těch nejlevnějších variant.

Číst dál...

Jaký zahradní domek vybrat? Možností je mnoho

Potřebujete zahradní domek na uschování nářadí, materiálů, vybavení nebo zahradní techniky a strojů? Nebo chcete domek rovnou využívat jako plnohodnotné zázemí například v zahrádkářské kolonii nebo na pozemku, kde nemáte jiné obyvatelné stavení? Vše je možné. Stačí si vybrat vhodnou variantu. 
 

Číst dál...

Bezúdržbové zahradní domky jsou cenově výhodným i praktickým řešením

Zahradní domky jsou obvykle využívány jako kůlny a prostory pro úschovu zahradních potřeb, materiálů, nářadí, zařízení a případně strojů. Větší a propracovanější zahradní domky mohou být i obyvatelné a sloužit například jako stanoviště nebo zázemí v zahrádkářských koloniích apod. 
 

Číst dál...

Zahradní domek nemusí být nákladnou záležitostí

Zahradní domky slouží jako zázemí na pozemku a obvykle plní účel kůlny, menší garáže či skladiště. Zahradních domků existuje bezpočet variant a vyrábí se z různých materiálů. Pokud však chcete především ušetřit, podíváme se na nejlevnější alternativy.
 

Číst dál...

Dřevěné zahradní domky a zahradní domky s omítkou

Zahradní domky jsou velice užitečným doplňkem zahrady nebo pozemku. Tyto domky mohou posloužit jako kůlny nebo malé sklady či garáže pro zahradní nářadí, vybavení, materiály a podobně. 
 

Číst dál...

Potřebujete zahradní domek? Na výběr je celá řada řešení

Zahradní domek je praktickým doplňkem pozemků nebo zahrady, který je obvykle využíván jako kůlna a sklad zahradního náčiní, strojů, materiálu a podobně. Uplatní se zejména tak, kde je zahrada vzdálená od vlastního domu.
 

Číst dál...

Praktický, ale levný plechový nebo plastový zahradní domek může být ideální volbou

 
Zahradní domky jsou skvělým řešením problémů s úložným prostorem na rozsáhlejších zahradách, v zahrádkářských koloniích, u chat, ale i rodinných domků a podobně. Vše, co potřebujete, máte snadno po ruce a v bezpečí. 
 

Číst dál...

Sháníte zahradní domek? Pomůžeme vám si vybrat

 
Zahradní domek je velice užitečná věc. Svoje uplatnění najde v zahrádkářských koloniích, ale i u rodinných domků apod. Pořízení zahradního domku přitom nemusí být drahé, pokud víte, jaký chcete a co od něj očekáváte.
 

Číst dál...

S plastovým nebo plechovým zahradním domkem ušetříte značné částky

 
Uvažujete o pořízení zahradního domku, ale nechce se vám investovat příliš velké částky? Není problém. Řešením mohou být jednoduché plechové nebo plastové zahradní domky, které seženete za velmi příznivé ceny, a svému účelu přitom skvěle poslouží.
 

Číst dál...

Plachtové kůlny – levné a mobilní řešení

 
Potřebujete na chatě nebo na cestách ukrýt před deštěm, sněhem, větrem a jinými výkyvy počasí materiál, nářadí, vybavení nebo zahradní stroje?
 

Číst dál...

Levné zahradní domky mají své výhody

Obliba zahradních domků začíná ze západních zemí pronikat také k nám. Ačkoli u nás ještě zdaleka nejsou tak rozšířené, jejich praktičnost oslovuje stále více majitelů domů a zahrad.
 

Číst dál...

Dřevěný zahradní domek jako praktická ozdoba pozemku

Zahradní domky jsou stále oblíbenějším doplňkem pozemků, zahrad apod. Stylové a estetické dřevěné zahradní domky mohou přitom představovat jak praktickou a potřebnou úschovnu nářadí a vybavení, tak i dekoraci zdobící a doplňující okolí.
 

Číst dál...

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

VIP reference

Doporučujeme: | E-shop zahradní domkyLevné garáže | Hliníkové zastřešení terasy | Hliníkové zastřešení parkovacího místa | Zimní zahrady | Zámková dlažba | Skleníky | Zastřešení vchodu | Mobilní domy | Alu pergoly | 


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l