sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA-  840 810 810

Zavřít X

Podívejte se na nová videa:

Fotografie z realizací

 1. Fotografie z realizací

  Fotografie námi dodaných garáží a přístřešků

  Pro virtuální prohlídky dodaných garáží kliknete ZDE - kompletní nabídku najdete nově na e-shopu

  Hliníkový přístřešek One Trade® typ KC, montáž v ukázkovém centru

   pergola

  Německá plechová montovaná garáž s omítkou ve velikosti 6x8m , provedení rovné stěny s plochou střechou a sekčními vraty (výrobce Siebau GmbH)

  plechova garaz vario osnice

  Hliníkový přístřešek japonský výrobce One Trade®, typ KCR černá barva - akční zaváděcí cena 75 tis. Kč

  přístřešek

  Betonová dvojgaráž se sekdními vraty (výrobce Rekers GmbH)

  betonove garaze dvojgaraz

  Přístřešek na auto - výrobce Siebau GmbH (akční model)

  pristresek na auto siebua

  Hliníkový přístřešek One Trade® typ KRB, zaváděcí akční cena 62 tis. Kč. 

  hliníkové přístřešky a zastřešení

  Německý ocelový přístřešek s uzamykatelným boxem - ukázkové centrum Tehovec

  přístřešek s uzamykatelným boxem Siebau

  Alu hliníkový přístřešek One Trade® série My Lish, akční sleva 20% -  cena pořízení 78.500,- Kč

  přístřešek

  Řadové betonové garáže - výrobce Rekers GmbH (akční model)

  radove betonove garaze rekers

  Hliníkový přístřešek One Trade® ihned po montáži

  halama

  Betonové prefabrikované garáže, akční model - výrobce Rekers GmbH

  betonove garaze foto

  Německý ocelový přístřešek na auto, výrobce Siebau GmbH, akční přístřešek s cenou cca 52 tis. Kč. 

  přístřešek na auto

  Hliníkový přístřešek One Trade® typ KC v černé barvě  (akční model)

  hliníkové zastřešení na auto

  Ocelový přístřešek na auto Siebau GmbH, manželé Benešovi - Liberec (cena přístřešku 52 tis. Kč)

  přístřešek na auto ocelový

  Přístřešek na dvě auta v kombinaci s betonovou garáží - výrobce Rekers GmbH a Siebau GmbH

  betonová garáž Rekers

   

   betonové garáže

  přístřešek sekční vrata

  • foto před a po osazení a dále po montáži přístřešků na dvě vozidla

  Německá betonová garáž s podlahou Rekers GmbH - pan Knotek

  • před a po osazení

  betonová garáž Knotek betonová garáž Knotek po osazení

  Německý moderní velkoprostorový přístřešek na dvě auta - manželé Kriegerbeckovi Plzeň

  • Manželé Kriegerbeckovi z Plzně vyřešili problém s nepříjemným zimním škrábáním a odklízením sněhu pořízením  moderního přístřešku na dvě auta. Ještě před samotným dodáním jsme manželům zrealizovali kompletní pokládku zámkové dlažby typ "Íčko" na ploše o rozloze cca 150m2. Pokládka dlažby byla o to náročnější, že jsme realizaci zajišťovali tak jak nám to počasí dovolilo. Doba montáže přístřešku dva dny, investice cca 130 tis. Kč. Dodáním přístřešku se manželé  navždy zbavili problému s odklízením sněhu a v letních měsících s horkem uvnitř zaparkovaného vozidla. Manželé Kriegerbeckovi byli natolik spokojení, že si objednali montovanou plechovou garáž německého výrobce Siebau. 

  moderní přístřešek na auto

  přístřešek na auto  montáž přístřešku 

   

   

  Plechové garáže s omítkou, rovné stěny, Praha

  • Montáž plechové dvojgaráže se strukturovanou omítkou nám trvala celý den. Plechovou garáž jsme kotvili nikoliv do předem připraveného základu, nýbrž do betonových obrubníků s tím, že zpevněné plochy budeme realizovat hned z jara, jakmile bude počasí přívětivější. Ukázka postupu montáže. 

  plechové garáže montované

  boční stěna plechová garáž  montáž garáže

  Německá betonová garáž s podlahou Rekers v kombinaci s dodatečnou realizací dřevěného přístřešku - manželé Tragerovi Načeradec

  • Manželé Tragerovi měli přání si ke svému novému rodinnému domu pořídit garáž, kde by parkovali jejich auto. V ideálním případě měla garáž posloužit i jako místo, kde by bylo možné v případě potřeby špatného počasí trávit čas s jejich přáteli. Po dlouhém výběru došli k řešení v podobě prefabrikované garáže v kombinaci s dřevěným přístřeškem na auto. Garáž s přístřeškem je pouhých pár metrů od jejich domu, takže přístřešek využívají jako místo k posezení s přáteli. Barva venkovní omítky garáže, tak tašek a lazura barvy dřeva je ve stejných barvách jako jejich rodinný dům. Garáž s přístřeškem tak splnila jejich představy. Cena realizace v provedení na klíč 240 tis. Kč.

  neradec - betonov gar rekers s devnm pstavkem 6 x 6

  Německá plechová garáž Siebau s přístřeškem, Brandýs nad Labem - manželé Lednický

  • Manželé Ledničtí měli velké problémy s parkování svých dvou aut. Rozhodli se tedy věc řešit zbouráním staré garáže a pořízením garáže nové. Jejich volba padla na německou kvalitu v podobě plechové garáže s omítkou v kombinaci s přístřeškem Siebau. Před samotnou montáží nové garáže jsme manželům pomohli demontovat jejich starou garáž a provedli jsme potřebnou stavební připravenost ve formě základů pro ukotvení nové garáže. Manželé Ledničtí byli s výsledkem natolik spokojeni, že si objednali kompletní realizaci nového plotu a zámkovou dlažbu okolo jejich rodinného domu. Stavební práce se budou realizovat s ohledem na počasí - zřejmě až na jaře 2013. Doba realizace zakázky 2 dny. 

  plechová garáž Siebau Raumsysteme akce Lednický 

  • Původní starou plechovou garáž jsme demontovali a odvezli do výkupu. Výkupní cena staré garáže 3.200,- Kč nás překvapila. 

  plechová garáž Seibau Raumsysteme akce Lednický původní garáž  demontáž plechové garáže

  Plechové garáže Siebau v kombinaci s přístřeškem na auto, Mukařov

  • Paní Dostálová potřebovala vyřešit problém s parkováním aut. Po konzultaci s naším pracovníkem se rozhodla pro sestavu německých plechových garáží Siebau Raumsysteme. Před samotnou montáží garáží jsme paní Dostálové z Mukařova zrealizovali kompletní pokládku zámkové dlažby před garáže. Doba realizace 4 dny zámková dlažba + 1 den montáž garáží.

  Plechová velkoprostorová garáž e Siebau, Praha

  • Montáž prostorné montované garáže 9x6m se sekční bránou a automatickým pohonem na dálkové ovládání nám trvala necelé dva dny. 

  Velkoprostorová montovaná garáž

  Plechové garáže Siebau v kombinaci s přístřeškem na auto, Tehovec

  • Ukázka velmi populární plechové sestavy garáže a ocelového přístřešku Siebau. Montáž realizována 1 den, plnohodnotné parkování pro 2 vozy, záruka 10 let. 

  praha vchod plechov gar se stnm seibau

  Plechové garáže s venkovní omítkou Siebau, Vrchlabí

  • Manželům Hartmanovým v roce 2012 shořela jejich stará garáž s kolnou. Potřebovali řešit vzniklou situaci s parkováním jejich auta. Zejména ale potřebovali někam uskladnit potřebné nářadí. Rozhodli se pro dodávku montovaných garáží Siebau. Důvodem byla výrazně nižší cena ve srovnání s běžným způsobem výstavby. Dodávkou německých plechových garáží s omítkou manželé Harmanovi ušetřili přes 250 tis. Kč ve srovnání se stavbou zděných garáží. 

  vrchlab plechov gar siebau

  Levná plechová polská stavba "bouda" 2,4x2,4m za bezkonkurenčních 8.850,- vč. montáže

  • Zde jsme realizovali pro zákazníka dodávku nejlevnejších plechových staveb za bezkonkurenčních necelých 9 tis. Kč. Garáže jsou ihned k dodání, skladem více než 50 garáží různých cenových relací od 9 - 500 tis. Kč. 

  levná garáž

  Levné polské garáže Wojstal

  • Ukázka nejpopulárnější garáže ze segmentu nejlevnějších polských garáží na trhu v ČR. Polské plechové garáže patří do nejlevnějšího segmentu garáží, které dodáváme a jsou vhodné zejména pro skladování nářadí, velmi často je montujeme na stavby. Ceny polských plechových garáží začínají již od 8,5 tis. Kč včetně montáže. Montáž probíhá zpravidla okolo 1 hod.. Levné polské garáže nedoporučujeme do oblastí s vyšším výskytem sněhu. Kvalita polských garáží odpovídá jejich velmi nízké ceně. 

  levná garáž

  Dřevěný moderní přístrešek na dvě auta německého výrobce Carportwerk GmbH

  dřevěný přístřešek

  Betonové garáže Rekers s přístřeškem Siebau

  • Pan Lipka se na nás obrátil s žádostí o dodání dvou betonových garáží. Jedna garáž s přístřeškem a jedna samostatná garáž. V době, kdy nás pan Lipka kontaktoval, jeho nový montovaný dům ještě nestál. Když jsme ptali pana Lipky proč si vybral naši společnost, jeho odpověď byla následující. Když jsem obdržel cenu za stavbu dvou garáží přímo od výrobce resp. dodavatele montovaného domu, byla cena řádově o statisíce vyšší nežli dodávka od Vaší firmy. Celkové náklady na dodání dvou samostatných hotových garáží od Vaší společnosti včetně jednoho stání tj. parkování pro tři auta včetně automatických sekčních dveří na DO lehce přesáhla čásktu 300 tis. Tím, že jsem si vybral dodávku hotových garáží, jsem ušetřil min. 200 tis. Kč. 

  betonov_gar_s_pstekem

  Použití betonových prefabrikovaných modulů Rekers pro účely mobilní kanceláře

  • V tomto případě jsme použili betonové moduly pro účely mobilních kanceláří. Zadáním celého projektu bylo vytvoření mobilních kanceláří, které budou splňovat moderní požadavky a to jak svým designem, tak i provozními náklady na provoz. Celková doba realizace 12 dní v provedení na klíč. Betonové moduly Rekers se dodatečně zateplili, provedla se montáž oken a dveří, venkovních rolet, hliníkové pergoly, přístřešku.
  • Nejdříve jsme zajistili osazení modulů prostřenictvím jeřábu. 

   

  osazení betonové garáže

  • Betonové moduly ihned po osazení jeřábem

   

  • V další fázi jsme osadili otvory okny a dveřmi. Použita byla vícekomorové okna s izolačními trojskly.

  betonová garáž

  • Vzhledem k tomu, že je požadavek na minimální tepelné ztráty, celý plášť jsme zateplili 10cm izolantem. Z čelní strany modulů jsme namontovali hliníkovou pergolu, která bude plnit fukci markýzy. Protože jsou mobilní kanceláře umístěny v místě, kde hrozí nebezpečí krádeže, byly dodatečně namotovány venkovní rolety, které sníži riziko neoprávněného vniknutí. 

  zateplení garáže

  • Finální stav po úpravách: fasáda, venkovní rolety, čelní pergola.

  betonová garáž uvnitř

  • Mobilní kanceláře byly doplněny o boční přístřešek. Celková doba realizace 12 dní. Cena výstavby v provedení na klíč dle rozsahu již od 205 tis. Kč. Celá stavba je mobilní s možností přesunu a není založena na základové desce. Moduly jsou položeny na pilotech. Betonové moduly lze využít i pro účely: skladu, kanceláře, prodejny a dalšího. 

  betotová garáž jako kancelář

  Plechová garáž Siebau s nástavbovým přístřeškem, Uhlířské Janovice

  • Investorka paní Šauerová měla jasnou o svém záměru. Chtěla zrealizovat parkování pro své auto a dále vytvořit prostor, kde by bylo možné uložit zahradní nářadí a další věci. Po konzultaci s naším poradcem padla volba na kvalitní plechovou německou garáž s přístřeškem. Před samotnou dodávkou garáže jsme paní Šauerové v Uhlířských Janovicích zrealizovali komplentí stavební připravenost pro montáž garáže. Součástí stavebních úprav byla i pokládka zámkové dlažby. Výběrem německé plechové garáže s přístřeškem paní Šauerová ušetřiva více než 150 tis. Kč. Doba výstavby jeden den montáž garáže a stání + tři dny pokládka zámkové dlažby.

  2012-10-25_12.07.37

  Německý ocelový přístřešek na auto Siebau

  • Kompletní dodávka stání na jedno vozidlo se stěnovými výplněmi. Záruka 10 let, celková cena realizace 60 tis. Kč. 

  carport_1

  Betonové garáže Rekers, provedení dvougaráž Praha

  • Dodávka dvou betonových modulů "garáží" byla realizována pro stavební firmu, která zajišťovala stavbu rodinného domu v katastru Praha východ. Hlavním důvodem, proč stavební firma nerealizovala stavbu garáží sama, byla cena. Majitel stavební firmy si lehce spočítal, že, i když bude stavět garáže prostřednictvím jeho firmy, není možné, aby dosáhl na tak nízkou cenu při srovnatelné kvalitě. Rozdíl v jeho případě činil minimálně 30% ceny s tím, že dodávka garáží byla výrazně rychlejší nežli stavba.

  20092011252

  Betonové garáže s podlahou Rekers, provedení Vario 6x9m

  • Důvodem proč si vybral pan Hájek dodávku prefabrikovaných garáží bylo hned několik. Hlavním důvodem byla výrazně nižší cena ve srovnání s nabídkami místních firem na stavbu zděné garáže. Rozdíl dodávky hotové garáže a stavby zděné garáže činil bezmála půl miliónu Kč. Dalším důvodem byla vysoká kvalita provedení.  Osazení garáží trvalo necelé čtyři hodiny a ihned po osazení pan Hájek zaparkoval v nové garáži obě své auta. 

  pelhmov - betonov dvojgar typ vario 6 x 6

  pelhimov - betonov dvojgr typ vario 6 x 6 ii

  Přístřešek na auto Siebau

  • Případ paní Damové z Říčan u Prahy není ojedinělý. Vzhledem k tomu, že disponují s manželem dvěma auty, byli nuceni řešit parkování pro další vůz. Nechtěli stavět další garáž, která by se jim na pozemek těžko vešla. Po důkladném zvažování se rozhodli pro dodávku vzdušného otevřeného stání německé firmy Siebau. Stavba trvala necelý den s tím, že před samotnou montáží jsme paní Damové zrealizovali základové patky do kterých se přístřešek kotví. 

  pseek_na_auto_Siebua

  Plechové německé garáže Siebau v kombinovaném provedení s přístřeškem na další auto

  • Německé montované garáže Siebau s venkovní omítkou. 

  02112012052

  Plechová garáž Siebau s nástavbovým přístřeškem Siebau

  • Pan Sibřina z Mníšku pod Brdy potřeboval postavit novou garáž. Poptal tedy několik nejbližších stavebních firem, aby mu zpracovali rozpočet na stavbu takové garáže. Nejnižší nabídka, kterou obdržel v provedení na klíč, byla na částku 270 tis. Kč. Taková částka pro něj byla nepřijatelná. Po náštěvě našeho ukázkového centra garáží mohl sám porovnat všechny možné varianty dodání garáží. Pan Sibřina si vybral dodání německé plechové garáže Siebau s přístřeškem. Celková investice pana Sibřiny včetně montáže necelých 90 tis. Kč. 

  Fotografie0007

  Betonové garáže Rekers zapůštěné do země

  • Zákazník se na náš obrátil s přáním dodání hotových garáží, které by dodatečně zasypal zeminou u jeho nového rodinného domu. Rozpočet od stavební firmy, která mu stavěla dům, měl na částku 1 mil. Kč. Naše dodávka na klíč představovala úsporu ve výši 450 tis.! Společně s manželkou si pohodlně vybrali odstín barvy sekčních vrat, barvu madel a dalšího přístlušenství. Osazení garáží na místo určení nebylo s ohledem na velmi špatnou dostupnost jednoduché. Díky bezmála 100 tunovému jeřábu vše dopadlo na výtečnou. Zákazník tímto řešením ušetřil několik stovek tisíc korun. Garáže byly dodateně na místě izolovány a zasypány zeminou. 

  tin - betonov dvojgar exklusiv 6 x 6m zaptn do zem

  Německá betonová garáž Rekers s podlahou v kombinaci s dřevěným přístřeškem

  • Manželé Markovi si pořídili nový dům s tím, že garáž nebyla současí domu. Jejich volba byla dodání hotové betonové garáže Rekers. Po osazení garáže jsme dodatečně zrealizovali dřevěný nástavbový přístřešek. Ve srovnání s běžnou zděnou výstavbou Markovi ušetřili přes 200 tis. Kč. Doba výstavba čtyři hodiny osazení garáže + 5 dní stavba dřevěného přístřešku. 

  vojkov betonov gar s pstekem rekers

  Betonová prefabrikovaná garáž s podlahou,  Praha

  • Obrátil se na nás zákazník p. Burič s tím, že potřebuje zajistit parkování pro svůj vůz v samotném centru Prahy. Po konzultaci o možných variantách řešení se pan Burič rozhodl objednat německou betonovou garáž Rekers. Důvodem jeho volby bylo několik: nižší cena v porovnání s běžnou výstavbou (úspora min. 80 tis. Kč) a zejména bezstarostnost. Klient si vybral podle jeho představ garáž a vše ostatní jsme zajistili my. Součástí našich služeb v tomto případě byla i kompletní stavební připravenost a pokládka zatravňovacích dlaždic. 

  osazeni_betonove_garaze_specialem_4

  Betonové řadové garáže Rekers, Ústí nad Orlicí

  • Dodávka těchto řadových garáží byla realizována pro soukromého podnikatele z Ústí  nad Orlicí. Důvodem proč si vybral dodávku prebabrikovaných garáží Rekers byl rozdíl pořízení 30% nákladů, bezstarostnost a zejména maximální kvalita německých garáží. Řadové garáže bude pan Chudačik pronajímat. 

  PIC_0100

  Betonové moduly Rekers použití jako kancelář

  • Cílem této realizace bylo vytvoření plnohodnotné kanceláře z prefabrikovaných modulů Rekers. Celková plocha kanceláře je cca 35 m2 a došlo k ní spojením dvou nejpopulárnějších velikostí 2ks 3x6m tj. zastavěná plocha 36m2. Betonové moduly byly osazeny okny a dveřmi, zatepleny a realizovala se valbová střecha. Doba realizace 9 dnů. 
  • Ukázka použití 2 ks betonových prefarikovaných modulů v sestavě jako plnohodnotná kancelář.

  betonove garaze

  • Uvnitř kanceláře nepoznáte, že se jedná o mobilní stavbu primárně určenou pro garáže.

  betonové moduly jako kancelář

  • Na fotorafii je velmi dobře vidět spojení dvou modulů prostřednitvím středové příčky.

  ukázka betonových modulů

  Betonová garáž Rekers - Litoměřice

  • V tomto případě vlastnil zákazník p. Záveský starou garáž, která už neodpovídala jeho požadavkům. Pustil se tedy do demolizace staré garáže. Když obdržel cenový rozpočet od několika místních firem na stavbu garáže nové, nemohl tomu uvěřit. Nejnižší cenová nabídka na stavbu zděné garáže začínala na částce 230 tis. Kč. Dozvěděl se o variantě dodávky hotové garáže na klíč přímo z výrobního závodu z Německa za bezmála poloviční náklady. Bylo rozhodnuto a vybral si dodávku garáže Rekers. Zde můžete sami posoudit, jak vše dopadlo. 

   

  2012-11-30_12.59.43

  Levné polské garáže Wojstal, doba montáže cca 1,5 hod., cena vč. montáže 12. tis. Kč. 

  • Dodovkou a montáží polských garáží doplňujeme sortiment nejlevnějších garáží na trhu. Jedná se o garáže, sklady v cenové relaci již od 8,5 tis.Kč. Vhodné jsou zejména ke skladování zahradního nářadí, skladové kontejnery na stavub a další. 

  levná garáž

  Betonová garáž s podlahou Rekers, Vrchabí

  vrchlab betonov gar rekers

  Betonové garáže Rekers, Šestajovice u Prahy

  13102011305

  Betonové garáže Rekers, Kopřivnice

  2012-09-27_10.53.49

   

  IMG_5639

  osazení betonové garáže Rekers transportním speciálem - Mníšek pod Brdy

  Betonová garáž s podlahou Rekers, Líbeznice u Prahy

  • Pan Kněz hledal vhodné řešení parkovácí vozu k jeho novému řadovému domu v obci Líbeznice u Prahy. Zvažoval několik řešení, ale finální volba padla na dodávku prefabrikované garáže Rekers. Hlavním důvodem bylo to, že nechtěl trávit čas stavbou zděné garáže několik měsíců. Pan Kněz dodávkou německé hotové betonové garáže s podlahou ušetřil přes 80 tis. Kč a měsíce svého času. 

  2012-11-06_14.30.01

  Montovaná velkoprostorová garáž Siebau GmbH s velkorysím rozměrem 6 x 9m. 

  plechová garáž Siebau montovaná garáž Siebau

  carport_3

  montáž velkoprostorového přístřešků Siebau na 2 auta

  IMG_4576

  montáž skladovacího kontejneru Siebau

  IMG_4533

  řadové garáže 

  ukzkov_centrum

  Ukázkové centrum garáží, přístřešků, zahradních domků nedaleko Říčan u Prahy

  tehovec designov psteek carportwerk ii

  Tehovec - designový přístřešek Carportwerk

  IMG_5583

  Nástavbový přístřešek k betonové garáži Siebau Raumsysteme

  Fotografie0008 Fotografie0009

  plechová garáž Siebau standard před a mo montáži

  praha vchod plechov dvojgar siebau

  Praha východ - plechová garáž se stáním Seibau + plechová dvojgaráž Siebau

  siebau2_2

  Osazení plechového přístřešku Siebau ve Frýdku Místku

  praha betonov dvojgar rekers s dodatenm zasteenm

  Praha - betonová dvojgaráž Rekers s dodatečným zastřešením

  carport_2

  přístřešek na auto Siebau se stěnovými výplněmi

   

  estajovice - psteek na dv auta siebau

  Šestajovice - přístřešek na dvě auta Siebau

  golf drive zahradn domek siebau

  Golf Drive - zahradní domek Siebau

  tehovec kurck koutek siebau

  Kurácký koutek Siebau

  st nad orlic kaskdy betonov gare rekers

  Ústí nad Orlicí - kaskády betonové garáže Rekers

  praha vchod - plechov domek 9 x 3m siebau

  Praha východ - plechový domek 9 x 3m Siebau

  praha psteek se stnm siebau

  Pelhřimov - přístřešek na auto Siebau

  praha - psteek na auto siebau

  pelhimov psteek na auto siebau

  Praha - přístřešek na auto siebau

  petice plechov gar siebau ped pestice plechov gar siebau po monti

  Přeštice - plechová garáž Siebau před Přestice - plechová garáž Siebau po montáži

  02112012050

  plechová garáž s omítkou Siebau

  any psteek na auto ii

  Šestajovice - přístřešek na dvě auta Siebau

  golf drive zahradn domek siebau

  Golf Drive - zahradní domek Siebau

  jablonec nad nisou plechov dvojgar siebau

  Jablonec nad Nisou - plechová dvojgaráž Siebau

  marinsk lzn - betonov gar rekers rozen 325m

  Mariánské Lázně - betonová garáž Rekers rozšířená šíře 3,25m

  mlad boleslav plechov zaptn gar siebau

  Mladá Boleslav - plechová zapůštěná garáž Siebau

  mukaov - plechov gare se stnm 9 x 6m siebau

  Mukařov - plechové garáže se stáním 9 x 6m Siebau

  levné plechové garáže Wojstal levné plechové garáže

  levná plechová garáž se sedlovou střechou před a po montáži

  Fotografie0003 Fotografie0005

  levná plechová garáž se sedlovou střechou a výklopnými vraty a provedení s plochou střechou 

  levn plechov eurogar levn plechov eurogar se sedlovou stechou

  Levná plechová Eurogaráž Levná plechová Eurogaráž se sedlovou střechou

  levn pozinkov gar s barv ral plechov gar sieba se sedlovou stechou

  Levná pozinková garáž s barvě RAL Plechová garáž Siebau se sedlovou střechou

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

VIP reference

Doporučujeme: | E-shop zahradní domkyLevné garáže | Hliníkové zastřešení terasy | Hliníkové zastřešení parkovacího místa | Zimní zahrady | Zámková dlažba | Skleníky | Zastřešení vchodu | Mobilní domy | Alu pergoly | 


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l